TrabantBG.eu
18 Април 2019, 07:26:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: ,,Работата по общественополезни каузи е бавна, уморителна, неблагодарна, а ползите ще се видят най-рано от следващото поколение. Освен това всички, които имат някакъв пряк търговски интерес от тези каузи, се вбесяват, като видят, че ти нямаш такъв и постоянно ти вменяват мисли, постъпки и чувства, които и при най-голямо желание ти не можеш да си спомниш да си помислил, направил или изпитал..."

Начало   Галерия Календар Приятели Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Десети "Трабант фест - Велико Търново" 16 март 2019 г.  (Прочетена 327 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
караджата
Начинаещ
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« -: 24 Януари 2019, 10:44:51 »

Скъпи приятели наближава време за поредния, вече Десети „Трабант фест – Велико Търново 2019“. Събитието ще се проведе на 16 март 2019 г. Регистрацията на участниците ще започни както обикновено от 10 часа на паркинга пред парк „Марно поле“. Очакваме всички приятели и любители на легендарната марка „Трабант“.
Активен
doctorZizi
Автохирург - анестезиолог д-р Зизи
Гаден Спамър

Неактивен Неактивен

Публикации: 2596

« Отговор #1 -: 24 Януари 2019, 10:22:13 »

Във връзка с мероприятието се предвижда нощувка за всички желаещи в Туристическата база Ксилифор- Момина крепост-  заявки ще се приемат на тлф 0878473553, като допълнително ще се уточняват и допълват подробности за цената на нощувката според броя на записалите се. Призовават се всички членове на Национален клуб Трабант да присъстват, защото е необходимо присъствие- 50+ 1 за вземане на важните решения за съдбата на Клуба.

П.П. На 19.01.19 г Тайният революционен комитет - "Манастирско шушукане" са се събрали и са решили, че нощувката ще бъде в Трявна, което НЕ Е ВЯРНО НА срещата се предвижда да се проведе и събрание, на което да се обясни кои е упълномощил членовете на Тайния революционен комитет да решават от името на имащите право на такива решения.
Активен

прави каквото трябва, да става каквото ще!
аз не карам бавно, просто летя много ниско!
doctorZizi
Гаден Спамър

Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: 04 Февруари 2019, 06:32:08 »

Това е офертата от Туристическата база Момина крепост, виждате и срока от тях, така че казвайте ако нещо не Ви харесва докато е време, а и не забравяйте, че няма време.   

Предлагаме на Вашето внимание оферта за настаняване на около 40 души в периода     16-17.03.2019 г. в Туристически учебен център “Момина крепост”, в местността Ксилифор, близо до Велико Търново.

Гостите могат да бъдат настанени в стаи с 2 и 3 легла на цена 48.00 лв. на човек.

Пакетната цена включва: нощувка, вечеря, закуска, 9% ДДС и застраховка.

I-ви вариант:
Редена салата – 400 гр.
/домати, краставици, зеле и моркови,
печена пиперка, сирене/
„Троянска“ сливова обикн. – 50 мл.
Безалкохолна напитка – 250 мл.
Минерална вода - 500 мл.
Пилешка пържола от бут – 250 гр.
Картофи на фурна – 200 гр.
Хляб – 2 филийки

ІІ-ри вариант:
Редена салата – 400 гр.
/домати, краставици, зеле и моркови,
печена пиперка, сирене/
„Троянска“ сливова обикн. – 50 мл.
Безалкохолна напитка – 250 мл.
Минерална вода  - 500 мл.
Свинска вратна пържола – 250 гр.
Картофи на фурна – 200 гр.
Хляб – 2 филийки

Закуска:
Чай-компле/кафе,кр. масло,конфитюр, сирене,кашкавал, шунка, домати, краставици, хляб 2 филийки/

Забележка:
Ако желаете озвучаване от дисководещ, цената за 5 часа е 130.00 лв., като всеки следващ час се заплаща по 40.00 лв.
Ползването на кафе-сладкарницата и ангажирането на персонала след 5-тия час от началото на тържеството е на цена 40.00 лв. на час.

Молим, ако приемате нашата оферта или имате други предложения, да ни изпратите писмена заявка до 11.02.2019 г.
Активен

doctorZizi
Гаден Спамър

Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: 06 Февруари 2019, 08:12:48 »

след като се чухме с достатъчно хора се оформи мнението, че почти всички не желаят да има закуска/ не всички/. След консултация с Управителя на базата и премахване на Закуската от менюто, цената на нощувката и вечерята се коригира на 43 лв. Сутринта ще има възможност всеки ,който и както пожелае да пие кафе, чай или да закусва по свой избор и вкус.
 Сега при новите, надявам се окончателни условия, вече тече и срока за заявки за нощувка- 28.02.2019 г. Моля не чакайте последния срок. Напомням, че ще се проведе и годишното събрание на Национален клуб Трабант и за да бъде легитимно събранието е необходимо 50+ 1% участие на членовете му.
Активен

nylon
Nylon
Редовен
*

Неактивен Неактивен

Град: ГрадБасарбово
Публикации: 166

« Отговор #4 -: 07 Февруари 2019, 10:05:21 »

Неприятно съм изненадан от решението да се премахне закуската! Дано да може индивидуално да се запиша за закуска на място.
« Последна редакция: 07 Февруари 2019, 11:13:33 от nylon » Активен
doctorZizi
Гаден Спамър

Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: 07 Февруари 2019, 05:24:25 »

има барче и ще можеш да си избереш каквото искаш- кафе, чай, закуска- оказа се , че има хора, които не закусват, други пият само кафе, а днес един си призна, че започва с бира- как да го караш да пие чай Headbang
Активен

doctorZizi
Гаден Спамър

Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: 13 Февруари 2019, 10:39:24 »

така,,, налага се едно уточнение- някои чакат последния момент за заявка за нощувка- длъжен съм да уточня , че има незаети САМО 4 /четири/ легла и още едно допълнение- понеже в момента тече процедурата по пререгистрация на Клуба по новите изисквания на Закона и предвиденото събрание няма да може да се вмести в Правилата за легитимност, то ще бъде само с една Цел- изчистване на стари недоразумения и продължаване " на чисто" през новия сезон. Легитимното събрание ще се проведе на Трявна или Тетевен след спазване на изискванията на Закона. Въпреки , че местата са заети,  заявки се приемат, защото винаги има промени в последния момент.
Активен

papoboss
Начинаещ
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #7 -: 14 Февруари 2019, 06:42:07 »

Докторе, мен ме записа в тройната стая нали. Усмивка/Smile
Активен
doctorZizi
Гаден Спамър

Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: 14 Февруари 2019, 07:33:22 »

да
Активен

ivo919
Начинаещ
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

« Отговор #9 -: 05 Март 2019, 03:37:31 »

Активен
караджата
Начинаещ
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #10 -: 12 Март 2019, 03:52:28 »

Скъпи приятели в събота ви очакваме. Тази година, тениските за феста са в лилав цвят - цветът на Велико Търново. Нека да ги облечем всичките за придадем цвят на събитието.
Активен
doctorZizi
Гаден Спамър

Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: 12 Март 2019, 10:49:27 »

странно, мероприятието е след три дни, а все още не е публикувана програмата къде ще се проведе и какъв е реда.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: